kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Nowości Avonu
2007/8/29 0:10:00

Firma kosmetyczna Avon ma nową globalną ambasadorkę – aktorkę Reese Whiterspoon. Twarzą tej marki w Polsce jest również aktorka – Magdalena Cielecka. Poza tym już we wrześniu Avon wprowadza do sprzedaży nowe perfumy stworzone przez znanego projektanta Christiana Lacroix.


„Bycie partnerem Avonu jest dla mnie wielką radością. Avon to więcej niż ikona rynku kosmetycznego - to firma, która znana jest na świecie ze swoich działań na rzecz kobiet” - powiedziała Witherspoon. „Jestem pod ogromnym wrażeniem realnego wpływu Avonu na poprawę sytuacji środowisk, w których firma prowadzi biznes oraz zaangażowania Avonu na rzecz zapewniania kobietom na całym świecie możliwości realizacji w wymiarze ekonomicznym i osobistym. Ja także czuję wielki obowiązek włączania się w sprawy społeczne. Teraz jako Honorowy Przewodniczący Fundacji Avonu jestem szczególnie dumna, że mogę przyłączyć się do działalności dobroczynnej, która trwa już od wielu lat.” – stwierdziła.

„Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do Avonu, bo wiem, że jest to firma z przesłaniem, która od początku istnienia inspiruje kobiety i wspiera je w ich codziennym życiu. Jestem dumna z tego, że będę reprezentować prawdziwą firmę dla kobiet.” - mówi Magdalena Cielecka.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Magdalena Cielecka, Reese Whiterspoon, avon, kosmetyki


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»