kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   





 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?





 
 

Nitkowanie - depilacja bawełnianą nicią
2008/8/6 0:40:00

Nitkowanie, threading, jest to naturalna metoda depilacji twarzy oraz regulacji brwi. Włosy usuwa się za pomocą odpowiednio splecionej bawełnianej nici.

Nitkowanie to metoda depilacji za pomocą bawełnianej nici, od dawna praktykowana w Indiach, Chinach i krajach arabskich. Kobiety wzajemnie depilowały sobie w ten sposób twarz oraz regulowały brwi. Umiejętność ta przekazywana była z pokolenia na pokolenie i przetrwała do dziś, zachwycając obecnie kraje Europy Zachodniej i Amerykę gdzie wiele gabinetów kosmetycznych oferuje tę usługę swoim klientom.

Odpowiednio spleciona 100% bawełniana nić chwyta nawet bardzo cienkie i krótkie włosy, usuwając je wraz z cebulkami, dzięki czemu efekt utrzymuje się przez dłuższy czas. Można w ten sposób usuwać niechciany wąsik, brodę, włosy na policzkach oraz wyregulować brwi. Nie istnieją przeciwwskazania do nitkowania. Może być wykonane w przypadku każdego rodzaju skóry, nawet bardzo wrażliwej lub z problemami dermatologicznymi. Metoda ta podobno nie podrażnia skóry i nie powoduje alergii, lekkie zaczerwienienie mija już po kilku minutach. Zabieg wykonany przez przeszkoloną kosmetyczkę ma być ponoć efektywny, pozostawiać gładką twarz i pięknie wyregulowane brwi. Może być stosowany w przypadku kobiet i mężczyzn, którzy często potrzebują uporządkowania bujnych brwi.

Wieloryba Websites


()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Nitkowanie, brwi, depilacja, threading


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »